Home   Z życia szkoły   Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

15 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku na szkolnej uroczystości  gościliśmy panią Melanię Kranc pełniącą w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy obowiązki starszego wizytatora. Drugoklasiści pod wodzą pani Alicji Jaworskiej piosenką i słowem podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za ich trud, uśmiech i nieustanną gotowość do pomocy w każdej sytuacji. Pracownicy szkoły wręczyli pani dyrektor Dorocie Lucius bukiet kwiatów będący wyrazem uznania za dotychczasowe działania na rzecz szkoły.  Została doceniona także przez Ministra Edukacji Narodowej i odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej przyznawanym za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.