Home   Z życia szkoły   Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

DSCN014013 października braliśmy udział w akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowanej przez panie Annę Pietraszko i Magdalenę Szary. Uczniowie klasy III zapoznali widzów z przepisem na ucznia. Wbrew pozorom nie tak łatwo nim zostać.  Wszyscy pracownicy naszej szkoły zostali laureatami gali oscarowo- jabłkowej. Każdy w swojej dziedzinie. Następnie Oliwia Lidmann i Oliwia Rosińska przepięknie zaśpiewały piosenkę pt. „14 października.” Uroczystość zakończyła pani dyrektor składając wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji tego najważniejszego dla pracowników oświaty święta.