Home   Z życia szkoły   Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

13 października uczniowie klasy czwartej wraz z panią Magdaleną Nakielską – Krzemińską zaprosili wszystkich pracowników szkoły na humorystyczny program z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W wesołych scenkach ukazali typowe sytuacje na różnych lekcjach, kiedy to biedni uczniowie męczą się z podaniem właściwej odpowiedzi . A i tak co by nie powiedzieli, nauczyciel nie jest w pełni zadowolony… Mimo to wielu z nich , z różnych powodów chciałoby wykonywać ten zawód.

Potem pani dyrektor wygłosiła przemówienie, dziękując wszystkim pracownikom za zaangażowanie i wiele twórczych pomysłów. Miłym i niespodziewanym dodatkiem do nagród dla wyróżnionych nauczycieli i pracowników szkoły- Donaty Sobkowskiej, Ireny jasiek, Anny Osuch, Sylwii Dudek, Aleksandry Świder, Alicji Jaworskiej była prezentacja multimedialna, pokazująca ich pracę. Następnie pan wójt wręczył dwie nagrody, dla pani Anny Pietraszko i pani dyrektor Doroty Lucius. Również przewodnicząca rady rodziców przygotowała bukiet kwiatów w podzięce pani dyrektor i gronu pedagogicznemu. Wręczyła także kwiaty pani Annie Osuch za prawie całodobową pomoc siedem dni w tygodniu.

Autor: Ewa Janasek