Home   Z życia szkoły   Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1 czerwca w naszej szkole radośnie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Pani dyrektor złożyła wszystkim dzieciom serdeczne życzenia spełnienia marzeń. Potem aktorzy z bydgoskiego kabaretu „Trójka” zabawiali publiczność historią o poszukiwaniu skarbu. Okazało się, że największym skarbem pozwalającym zdobyć, co tylko się zechce jest książka. Każde dziecko z niecierpliwością czekało na lody. Potem korzystając z pięknej pogody rozpoczęliśmy zabawy na boisku. Można było zagrać w kwadranta lub piłkę nożną. Chętni zdobili się rysunkami lub wypisywali na skórze nazwiska ulubionych sportowców. Inni wykonywali piękne rysunki kolorową kredą na kostce brukowej. To był udany dzień.