Home   Z życia szkoły   Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Przed rozpoczęciem zajęć pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom życzenia, aby ten dzień był dla nich wyjątkowy. Każda klasa otrzymała napoje do podziału. Były również pyszne lody. Młodsi uczniowie z klas 1-3 razem z wychowawcami świetnie się bawili na klasowych piknikach. Starsi rywalizowali ze sobą w turnieju piłki nożnej. Pierwsze miejsce zdobyli chłopcy z szóstej klasy.

Zdjęcia: Dzień Dziecka

Pani Donata Sobkowska podjęła wraz z uczniami próbę pobicia rekordu w masowym czytaniu książek w ramach akcji „Jak nie czytam, jak czytam. Wszyscy zgromadzili się przed szkołą i pogrążyli się w lekturze ulubionego czytadła.

Zdjęcia: Czytanie