Home   Z życia szkoły   Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 11 lutego jak co roku, odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się na zaproszenie dzieci z klasy pierwszej i drugiej. Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.
Na wstępie Pani Dyrektor Dorota Lucius bardzo serdecznie powitała gości.
W części artystycznej zaprezentowaliśmy swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.. Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Następnie nadszedł czas składania życzeń i wręczania przez nas wcześniej przygotowanych upominków. W dalszej części uroczystości miłych gości zaprosiliśmy na słodki poczęstunek. Impreza udała się. Babcie i dziadkowie miło i radośnie spędzili czas. Podczas spotkania panowała bardzo miła i rodzinna atmosfera.
Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu poczęstunku.