Home   Z życia szkoły   DYSKOTEKA

DYSKOTEKA

We wtorek 30 października po lekcjach odbyła się dyskoteka z okazji dnia spódniczki. Na początku żaden z chłopaków nie chciał tańczyć. Lecz po kilkunastu minutach wszyscy tańczyli, bawili się, śmiali i nikt nie chciał, aby impreza się skończyła. W ciągu tych dwóch godzin były dwie krótkie przerwy. Były krótkie, bo nikt nie chciał tracić czasu na stanie w kolejce, od razu po zakupie napojów i słodkości wszyscy biegli na parkiet szaleć i się dobrze bawić, nawet nauczycielki pani Irena Jasiek i pani Magdalena Nakielska-Krzemińska. Każdy, kto przyszedł, miał na sobie spódniczkę, nawet chłopcy.
Impreza była super, nawet przy tak małej ilości osób można się świetnie bawić. Wszystkim się podobało i mamy nadzieję, że w roku szkolnym będzie jeszcze wiele takich dyskotek.
A za przygotowanie jej dziękujemy przewodniczącej szkoły Natalii Przybyle, opiekunom imprezy pani Irenie Jasiek i pani Magdalenie Nakielskiej-Krzemińskiej i naszemu „technicznemu” panu Łucjanowi Nowakowskiemu za przygotowanie świateł i sprzętu do odtwarzania muzyki. GALERIA
Autor: Wiktoria Podsiedlik

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress