Home   Z życia szkoły   Bogu na chwałę a ludziom na ratunek

Bogu na chwałę a ludziom na ratunek

Znalezione obrazy dla zapytania osp logo25 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z prezesem OSP panem Wiesławem Gałązką i komendantem OSP panem Witoldem Przybyszem. Goście przybliżyli uczniom działania strażaków. Opowiedzieli w jakich sytuacjach niosą pomoc i nie są to tylko pożary, ale także powodzie czy wypadki drogowe. Pokazali strażackie ubrania ochronne i mundury wyjściowe. Zaprezentowali działanie sprzętów pomagających ratować ludzi. Zachęcali do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym pracy strażaka. Dla klas 1-3 jest to praca plastyczna. Klasy 4-6 biorą udział w konkursie wiedzowym.  Chętni zgłaszają się do pani Aleksandry Świder i pana Mateusza Szmańdy.