Home   Z życia szkoły   Biesiada pod żaglami

Biesiada pod żaglami

14 czerwca uczniowie i pracownicy  naszej szkoły wzięli udział w VIII Biesiadzie  Artystycznej w Słaboszewku pod hasłem „Biesiada pod żaglami.” Dzieci z klas II – VI zaprezentowały układy taneczne do trzech szant. Ich występ nagrodziły gromkie brawa.  Za ten program artystyczny odpowiedzialni byli Anna Pietraszko, Magdalena Nakielska – Krzemińska i Mateusz Szmańda. W namiocie szkolnym można było zakupić przepyszne gofry pieczone przez panie Annę Osuch i Irenę Jasiek. Popcorn sprzedawały panie Magdalena Gawrych i Magdalena Szymczak. Do zakupu nalewki bursztynowej zachęcała pani Ewa Janasek. Zwolennicy ozdób mieli okazję nabyć  ręcznie robione kolczyki i zawieszki, które promowały panie Julia Lucius i Aleksandra  Chylińska. W kąciku kosmetycznym panie Marzena Sudoł i Milena Rewers zdobiły dziecięce buźki oryginalnymi wzorami. Kramik z zabawkami przygotowały panie Magdalena Szary i Aleksandra Świder z mamą. Wielkie zainteresowanie wzbudzało robienie gigantycznych baniek mydlanych. W ich produkcji pomagała pani Donata Sobkowska. Najmłodsi relaksowali się w kąciku zabaw przedszkolnych, gdzie nad bezpieczeństwem   maluchów czuwała pani Anna Pietraszko. Nad całością pieczę sprawowała pani kapitan Dorota Lucius.

Autor: Ewa Janasek