Home   Z życia szkoły   „Bezpieczniewo, czyli jak uniknąć wypadków na wsi”

„Bezpieczniewo, czyli jak uniknąć wypadków na wsi”

6 kwietnia uczniowie naszej szkoły spotkali się z przedstawicielką KRUS z Inowrocławia, panią Dorotą Dzieżgą. W formie prezentacji przybliżyła tematykę tegorocznego 6. ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla klas 0-6 pt.”Bezpiecznie na wsi- niebezpieczne atrakcje w wakacje.’ ’Prace można wykonać dowolną techniką na kartce o wymiarze A3.Potem wszyscy obejrzeli film animowany o rodzinie Porażków, który utrwalił zdobyte wiadomości o pracach i czynnościach niebezpiecznych, których nie można powierzać dzieciom do lat 15.  Każde dziecko otrzymało książeczkę „Bezpieczniewo, czyli jak uniknąć wypadków na wsi.”