Home   Z życia szkoły   Bal karnawałowy klas I-III

Bal karnawałowy klas I-III

4 lutego uczniowie klas I – III bawili się na balu przebierańców. W tańcu wirowali rycerze z syrenkami, wampiry z cygankami, piratka obok bociana…. Dzidżej , pan Łucjan Nowakowski dbał, aby nie zabrakło najnowszych przebojów. Panie Alicja Jaworska i Anna Pietraszko przygotowały mnóstwo konkursów. Szczególnie spodobało się poszukiwanie brakujących elementów stroju, taniec z miotłą oraz taniec z krzesłami. Królową balu została Zuzanna Węgielnik, a zaszczytny tytuł króla balu przypadł Antoniemu Frankowskiemu. Przyznano także nagrody za najciekawsze przebranie. Wyróżniły się następujące kreacje: klaun – Igor Kłopotowski, wampir – Martyna Kaźmierczak i dziewczyna – Nikodem Wojke.

Autor: Ewa Janasek