Home   Z życia szkoły   Atrakcyjne ferie

Atrakcyjne ferie

W czasie trwania ferii zimowych chętni uczniowie mogli skorzystać z propozycji wyjazdów do kina, teatru, na basen.

14 stycznia pani Irena Jasiek z zainteresowanymi uczniami pojechała do Zespołu Szkół w Dąbrowie na zajęcia muzyczne.

21 stycznia 49 dzieci wyjechało do Inowrocławia na film pt.”Renifer Niko ratuje brata.” Wszyscy dobrze się bawili. Opiekę sprawowały panie Katarzyna Kurek, Joanna Nowak, Aleksandra Świder i Alicja Jaworska.

24 stycznia 17 uczniów skorzystało z wyjazdu na basen do Barcina. Wesoło pluskały się w wodzie i radośnie zjeżdżały rurą. Nad ich bezpieczeństwem czuwali ratownicy i panie Magdalena Szary, Magdalena Nakielska-Krzemińska, Ewa Janasek oraz pan Mateusz Szmańda.