Kochani Uczniowie klas 1 – 8 !!!!! Zachęcam Was do logowania się w aplikacji – to właśnie za jej pośrednictwem odbędzie się w kwietniu Konkurs na Największą Liczbę Kroków w którym nagrody zdobywają wszyscy uczniowie zwycięskiej szkoły!
Już od dzisiaj dostępna jest dla Was, uczniów, aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę “Pho3nix Kids”.
Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza! Od 3 marca dostępne w aplikacji będą wyzwania, które pozwolą Wam wygrać atrakcyjne nagrody dzięki swojej aktywności fizycznej, dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji jak najszybciej!
Aplikacja Pho3nix Kids to też źródło informacji o działalności fundacji i bezpośredni dostęp do wszystkich filmów z ćwiczeniami, które znacie z naszej platformy internetowej.
Jeśli korzystałeś już wcześniej platformy internetowej, do aplikacji loguje się na ten sam login i hasło.
Magdalena Nakielska – Krzemińska – nauczyciel wychowania fizycznego
DZIAŁAMY!!!!!!!