Drodzy uczniowie,
15 września Międzynarodowy Dzień Kropki – to szczególny dzień, dzień kreatywności, talentu i wiary w swoje możliwości. Zapoczątkowany został przez historię bohaterki książki kanadyjskiego pisarza Petera Reynoldsa – Vashti. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie do działania.
My również przyłączamy się do świętowania, tj. 18 WRZEŚNIA w naszej szkole będziemy obchodzić po raz pierwszy Światowy Dzień Kropki. Sięgając po historię małej Vashti, chcemy motywować, inspirować i wspierać Was, naszych wspaniałych uczniów.
W programie:
– projekcja filmu Vashti,
– kropkowa rewia mody,
– kropkowe gry i zabawy,
– kropkowe działa sztuki – między klasowy konkurs.
W związku z tym w piątek, wszyscy przychodzimy do szkoły ubrani w kropki.  Liczymy na Wasze wspaniałe pomysły !!!!!
Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!!!