Home   Z życia szkoły   Witamy po wakacjach!!!

Witamy po wakacjach!!!

2 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok 2019/20. Po mszy św. wszyscy spotkali się przed szkołą. Uczniowie klasy ósmej wraz z wychowawczynią Ewą Janasek  przygotowali krótką inscenizację opowiadającą o  powrocie po dwóch miesiącach beztroskiego wypoczynku do szkolnej rzeczywistości – wczesnego wstawania i odrabiania lekcji. Następnie pani dyrektor Wioletta Górna zainaugurowała nowy rok szkolny. Potem Pan Wójt Gminy Dąbrowa Marcin Barczykowski wręczył wiązankę kwiatów  pani Dorocie Lucius w podziękowaniu za 7 lat pełnej zaangażowania pracy na rzecz szkoły w Szczepanowie. Kwiaty wręczył także prezes Związków Zawodowych pan Dariusz Mroczkowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Aurelia Wojke. Bukiety kwiatów otrzymała również nowa pani Dyrektor z życzeniami samych sukcesów i owocnej współpracy z radą pedagogiczną i radą rodziców. Na koniec uroczystości uczniowie rozeszli się do klas wraz z wychowawcami.