Home   Z życia szkoły   Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Znalezione obrazy dla zapytania mikołajkowy turniej tenisa stołowego9 grudnia odbył się IV Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. W rozgrywkach brało udział 25 uczniów z klas 4-6: 14dziewcząt i 11 chłopców. Mimo wielkiej chęci, aby zwyciężyć, wszyscy przestrzegali zasad fair play. W tym roku w grupie dziewczyn nie do pokonania  była Agata Płocińska, która zajęła I miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się Natalia Kubalak. Trzecie miejsce zdobyła Patrycja Rydlewska. Wśród chłopców najlepszy okazał się Kamil Krysiak. Drugie miejsce przypadło Kubie Szymczakowi, a trzecie Filipowi Wiśniewskiemu. Ci zawodnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor puchary i dyplomy. GRATULUJEMY WSZYSTKIM!!!