Home   Z życia szkoły   23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia nauczyciele i uczniowie naszej szkoły pod batutą pani dyrektor zagrali w Dąbrowie jako wolontariusze 23. finału WOŚP. Pani Magdalena Nakielska- Krzemińska przygotowała żywiołowe tańce cygańskie. Magdalena Szary pomagała najmłodszym łowić słodkie rybki. Mateusz Szmańda zachęcał wraz z harcerzami do pląsów. Irena Jasiek i Aleksandra Świder zapraszały do kącika manualnego, gdzie można było wykazać się zręcznością i poeksperymentować. Koreczki z logo szkoły, rozdawane przybyłym na halę przez uczniów, przygotowała Anna Osuch z Anną Pietraszko. Nasi wolontariusze to: Weronika Ratajczak, Martyna Kubiak, Kinga Szmańda, Bartek Bonkowski, Sylwia Tarnowska, Małgorzata Klajna, Oliwia Teper, Tomasz Popielarz, Filip Szymczak, Jakub Szymczak, Sławomir Kaźmierczak, Anna Bidzińska, Justyna Kruzel, Oliwia Rosińska, Kinga Piwańska, Wiktoria Buzała, Klaudia Buzała, Kamil Chróśniak, Małgorzata Robaczewska, Julia Flig, Patrycja Haręcka, Natalia Kubalak, Magdalena Rydlewska i Oliwia Lidmann.

Autor: Ewa Janasek

Zdjęcia ze zbiorów Stowarzyszenia “Młode Dęby”