Home   Z życia szkoły   180 zdjęć na 180-lecie istnienia szkoły

180 zdjęć na 180-lecie istnienia szkoły

Zdjęcie użytkownika SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczepanowie.25 kwietnia o godzinie 14.00 pani dyrektor Dorota Lucius uroczyście otworzyła wystawę fotografii „180 zdjęć na 180-lecie istnienia szkoły’’.  Najpierw uczennica klasy siódmej Oliwia Lidmann odczytała historię naszej placówki edukacyjnej. Potem nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi przez panie Dorotę Lucius, Annę Osuch, Ewę Janasek oraz przewodniczącą samorządu uczniowskiego Julię Flig. I nareszcie można było podziwiać  dzieje szczepanowskiej szkoły utrwalone na zdjęciach,  z których najstarsze przedstawia uczniów w roku szkolnym 1938/39. Oglądający wzruszali się, wracając pamięcią do przeżytych chwil na zawsze utrwalonych na fotografiach.