Home   Z życia szkoły   140 lat kółek rolniczych w Szczepanowie

140 lat kółek rolniczych w Szczepanowie

29 czerwca braliśmy udział w obchodach 140-lecia istnienia kółek rolniczych w Szczepanowie. Przygotowaliśmy program słowno – muzyczny. Rozpoczęła klasa 2 , wspomagana przez dwie pierwszoklasistki Martę Ratajczak i Martynę Kaźmierczak, śpiewając i tańcząc „Koło mego ogródeczka.” Następnie uczniowie klasy 4 – Weronika Ratajczak, Kamila Meler, Justyna Kruzel, Klaudia Buzała i Hieronim Bauza zaprezentowali scenkę pt. „Pupil.”Po niej uczniowie zaśpiewali piosenkę pt.”Uciekła mi przepióreczka.” Gdy przebrzmiały ostatnie dźwięki w role Kargula i Pawlaka wcielili się Hieronim Bauza i Dawid Gawroński. Potem razem z drugą klasą rozpoczęliśmy sianokosy przy piosence „W poniedziałek rano.” Ostatnią scenkę, z filmu „Kochaj albo rzuć”, odtworzyli czwartoklasiści – Justyna Kruzel, Kamila Meler, Bartek Bonkowski i Dawid Gawroński. Na zakończenie występu wspólnie zaśpiewaliśmy „Czerwone jabłuszko.” Młodzi aktorzy otrzymali gromkie brawa i słodycze.