Home   O szkole   Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

 ROK SZKOLNY 2015/2016

Nazwa Opiekun Osiągnięcia
Zawody sportowe w ZS w Dąbrowie –

etap gminny w biegach przełajowych – 25.09.3015r.

Magdalena Nakielska – Krzemińska Karolina Budna, Oliwia Rosińska i Stanisław Kurek zakwalifikowali się do etapu powiatowego
Zawody sportowe w Kuśnierzu –

etap powiatowy w biegach przełajowych- 29.09.2015r.

Magdalena Nakielska – Krzemińska Karolina Budna zajęła III miejsce i  zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego
Zawody sportowe w Fordonie –

etap wojewódzki w biegach przełajowych. Udział brała Karolina Budna  – 09.10.2015r.

Magdalena Nakielska – Krzemińska  
Dziecięce Biegi Uliczne w Niepublicznej Szkole w Parlinie z okazji otwarcia nowego boiska do piłki nożnej – 03.10.2015r. Magdalena Nakielska – Krzemińska  
Zawody sportowe w ZS w Dąbrowie –

etap gminny w piłce nożnej chłopców -21.10.2015r.

Magdalena Nakielska – Krzemińska  
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa kujawsko – pomorskiego,

etap szkolny;  test pisało 18 uczniów –08.10.2015r.

Irena Jasiek Kinga Szmańda zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa kujawsko – pomorskiego – udział w etapie rejonowym uczennicy Kingi Szmańda   – 21.11.2015r. Irena Jasiek

Mateusz Szmańda

 
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Przyrody dla uczniów szkół podstawowych – etap szkolny;  test pisało 12 uczniów

– 09.10.2015r.

Irena Jasiek  
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego  dla uczniów szkół podstawowych –etap szkolny , test pisało 4 uczniów – 16.10.2015r. Ewa Janasek,

 

 
II Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa Kujawsko – Pomorskiego,  etap szkolny– test pisało 8  uczniów – 19.10.2015r. Magdalena Szary  
Gościnny udział w Koncercie  Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Dąbrowie -13.11.2015r. Anna Pietraszko  
Konkurs Plastyczny „ I TY kiedyś będziesz kierowcą”.  Prace plastyczne wykonane przez  7 uczniów zostały dostarczone do Urzędu Gminy w Dąbrowie – 16.11.2015r. Aleksandra Świder  
III Szkolny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły – 11.12.2015r. Magdalena Nakielska – Krzemińska I miejsce wśród uczennic wywalczyła Agata Płocińska,  II – Natalia Kubalak,

III – Karolina Budna

 

I miejsce wśród chłopców zajął Jakub Kaźmierczak, II – Jakub Szymczak,

III – Błażej Heinich

Bożonarodzeniowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w ZS w Dąbrowie – 15.12.2015r. Magdalena Nakielska – Krzemińska III miejsce
Konkurs plastyczny organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego „Kartka Wielkanocna zrobiona lepsza niż kupiona”. Prace dostarczyło 39 uczniów.- 24.02.2016r. Aleksandra Świder Nagrodzeni i wyróżnieni w poszczególnych grupach wiekowych:

3 – 6 latki Jakub Rochowiak

Milena Pietrzak

Kamil Ławiński

Dominik Pacanowski

7 – 9 latki Blanka Piątek

Andrzej Kurek

Amelia Lidmann

Hanna Orzechowska

10 – 12 latki Weronika Pietrzak

Michalina Basa

Martyna Kaźmierczak

V Zimowy Bieg Dębowy w Dąbrowie – udział 60 osobowej grupy młodzieży z naszej szkoły – 05.03.2016r.

 

Magdalena Nakielska – Krzemińska

Milena Jasińska, Mateusz Szmańda

Joanna Nowak

Aleksandra Swider

Przedszkolaki – I miejsce Lena Gaida

 

Turniej Ziemi Mogileńskiej pod hasłem „Umiesz liczyć – licz na siebie”. Turniej odbył się w Zespole Szkół w Bielicach. Irena Jasiek Kinga Szmańda, Błażej Heinich i Stanisław Kurek jako drużyna zajęli II miejsce w kategorii szkół podstawowych.
II Otwarty Turniej Judo Dzieci i Młodzików w Bydgoszczy Mariusz Suliński-       klub Barcin Aleksandra Pender zajęła I miejsce w kategorii do 22 kg zdobywając złoty medal.
Kangur  Matematyczny 2016r.

„Żaczek” – 9 uczniów

„Maluch” – 9 uczniów

„Beniamin” – 13 uczniów

Irena Jasiek
Żaczek klasa 2
Nazwisko Punkty
Rosińska Inga 58,75
Kurek Andrzej 57,50
Pietrzak Anna 40,00
Orzechowska Hania 35,25
Frankowski Antoni 33,50
Lidmann  Amelia 32,50
Tarnowski Jan 28,75
Haręcka Oliwia 27,00
Piątek Blanka 23,75
Maluch klasa 3
Krysiak Julia 81,25
Wojtkowiak Martyna 72,50
Bednarek Natalia 52,50
Basa Michalina 38,00
Pietrzak Weronika 32,50
Maluch – klasa 4
Ratajczak Marta 93,75
Kaźmierczak Martyna 40,00
Sobociński Oskar 40,00
Beniamin – klasa 5
Rosińska Oliwia 82,00 – wyróżniona
Płocińska Agata 60,00
Flig Julia 58,00
Popielarz Tomasz 50,75
Pender Radosław 46,75
Szymczak Jakub 41,25
Beniamin – klasa 6
Kurek Stanisław 97,50-wyróżniony
Szmańda Kinga 82,50
Piwoński Kacper 67,25
Heinich Błażęj 56,50
Robaczewska Gosia 46,75
Haręcka Patrycja 37,50
Bidzińska Anna 23,00
Konkurs plastyczny „Obrona Cywilna Wokół Nas – 112 w trudnej sprawie, nie używaj przy zabawie” organizowany przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko – Pomorskiego Urzędu marszałkowskiego w Bydgoszczy – 08.04.2016r. Aleksandra Świder  
Rozstrzygnięcie w/w konkursu „Obrona Cywilna …”

Prace nagrodzonych dziewcząt zostały przesłane do kolejnego etapu konkursu na szczeblu wojewódzkim – 27.04.2016r.

Aleksandra Świder Na etapie gminnym:

Grupa młodsza

I miejsce – Weronika Pietrzak

II miejsce – Marcelina Basa

Grupa starsza

II miejsce Oliwia Rosińska

 

Turniej „Pluszowy Miś” w Dąbrowie – 14.04.2016r. Magdalena Nakielska – Krzemińska, Anna Pietraszko, Alicja Jaworska, Aleksandra Świder, Irena Jasiek, Ewa Janasek, Magdalena Szary, Donata Sobkowska, Mateusz Szmańda II miejsce – grupa młodsza klasy I – III,

III miejsce – grupa starsza klasy IV – VI

XI Otwarte Mistrzostwa Polski w Karate Tsunami – 16.04.2016r. Rafał Słomkowski – zajęcia dodatkowe Rosińska Inga uczennica klasy II – kadet i

Rosińska Oliwia uczennica klasy V – junior

Zostały Mistrzyniami Polski

Turniej „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego” w Dąbrowie. Pogłębienie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa drogowego, doskonalenie jazdy rowerem i wzbudzanie aktywnego współzawodnictwa – 25.04.2016r. Mateusz Szmańda W turnieju udział wzięli: Julia Flig, Oliwia Rosińska, Stanisław Kurek i Błażej Heinich.

Grupa zajęła II miejsce w Gminie.

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci pod hasłem „ Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje” organizowany przez KRUS w Bydgoszczy – 27.04.2016r. Aleksandra Świder Prace przygotowali:

Milena Pietrzak, Anna Malak, Marta Ratajczak, Tomasz Popielarz i Kinga Szmańda

Gminny Konkurs Ortograficzny klas III w ZS w Dąbrowie – 12.05.2016r. Anna Pietraszko Udział; Michalina Basa, Julia Krysiak, Weronika Pietrzak i Martyna Wojtkowiak

Michalina Basa zajęła III miejsce, a Martyna Wojtkowiak IV miejsce w Gminie. Dziewczęta zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Gminny Konkurs Plastyczny „Jestem Partyzantem” organizowany przez Wójta Gminy w związku z ustanowieniem przez Sejm RP roku 2016 Rokiem Cichociemnych – żołnierzy polskich szkolonych w Wielkiej Brytanii, partyzantów Polskich Sił Zbrojnych desantowanych do okupowanej Polski podczas II wojny światowe w celu prowadzenia walki z niemieckim okupantem – 13.05.2016r. Ewa Janasek I miejsce w Gminie; Oliwia Lidmann, Oliwia Rosińska, Dagmara Buczkowska

 

Wyróżnienia; Jakub Kaźmierczak, Martyna Kaźmierczak, Aleksandra Kaźmierczak, Tomasz Popielarz, Sylwia tarnowska, Marta Ratajczak, Patrycja Rydlewska, Magdalena Rydlewska, Natalia Kubalak

Turniej Piłki Nożnej Chłopców w ZS w Dąbrowie – 14.05.2016r. – sobota Magdalena Nakielska – Krzemińska Drużyna chłopaków z klas V – VI

zajęła I miejsce w Gminie

Gminne Zawody Lekkoatletyczne „Trójbój” w ZS w Dąbrowie  dla klas III – IV

Drużyna chłopców; Wiktor Mikulski,            Jan Tarnowski, Antoni Frankowski,          Borys Koralewski, Oliwier Różański i       Oskar Sobociński

Magdalena Nakielska – Krzemińska Drużyna dziewcząt: Julia Krysiak, Marta Ratajczak, Aleksandra Kaźmierczak, Oliwia Sudoł, Weronika Pietrzak, Martyna Kaźmierczak i Patrycja Rydlewska,  zajęła    I miejsce  w Gminie i zakwalifikowała się do etapu powiatowego
„Trójbój” zawody powiatowe – udział drużyny dziewcząt – 23.05.2016r. Magdalena Nakielska – Krzemińska  
Gminny Konkurs Matematyczny w ZS w Dąbrowie –  18.05.2016r. Dyrektor Dorota Lucius

 

Alicja Jaworka

Udział; Inga Rosińska, Anna Pietrzak, Zuzanna Węgielnik, Jakub Różański, Julia Krysiak, Weronika Pietrzak, Natalia Bednarek, Joanna Pietrzak i Michalina Basa.

Inga Rosińska III miejsce w Gminie.

 

Julia Krysiak zdobyła I miejsce w Gminie i zakwalifikowała się do etapu powiatowego

Gminne Zawody Lekkoatletyczne „Czwórbój” w ZS w Dąbrowie.

Drużyna chłopców; Jakub Kaźmierczak, Radosław Popielarz, Jakub Szymczak, Kamil Krysiak, Błażej Heinich, Jakub Krasuski          i Stanisław Kurek – 24.05.2016r.

Magdalena Nakielska – Krzemińska Drużyna dziewcząt: Karolina Budna, Oliwier Teper, Magdalena Rydlewska, Agata Kocińska, Małgorzata Robaczewska, Agata Płocińska i Natalia Kubalak zajęła       I miejsce w Gminie
 

Powiatowy Konkurs Matematyczny, który odbył się w Dąbrowie – 31.05.2016r.

 

Dyrektor Dorota Lucius

 

 

Julia  Krysiak uzyskała II miejsce w Powiecie

Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Foremka” w Domu Kultury Barcinie – 05.06.2016r. Joanna Nowak Udział Mai Prusinowskiej i Michaliny Lewandowskiej
Olimpiada Sportowa „Zdrowo na sportowo” organizowana w ZS w Dąbrowie. Integracja grupy przedszkolnej, zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej, ćwiczenie sprawności, działania i komunikowania się w grupie, budzenie wiary we własne siły – 07.06.2016r. Katarzyna Kurek,

Joanna Nowak

Milena Jasińska

Magdalena Gawrych

Monika Zawadzka

Oddział Przedszkolny zajął II miejsce w Gminie

Oddział „0” zajął III miejsce w Gminie

Powiatowy Konkurs Ortograficzny w Mogilnie. Udział Michaliny Basa i Martyny Wojtkowiak – 07.06.2016r, Anna Pietraszko Michalina Basa zdobyła                                III miejsce w Powiecie
Gminny Konkurs Języka Angielskiego, który od kilku lat odbywa się w naszej szkole – 16.06.2016r. Magdalena Szary I miejsce w Gminie – Julia Nowakowska z ZS w Dąbrowie

II miejsce – Fabian Dombek z SP Parlin

III miejsce Jakub Krasuski

Wyróżnienia; Kinga Szmańda                         i Katarzyna Kotalerk

 ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

 

 

 

 

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress